program do faktur – Faktura VAT 2016

Na stronie internetowej Rafsoft.net ujrzycie zobaczycie Państwo program do faktur.

Program Faktura VAT 2016 to nieskomplikowane narzędzie do wystawiania faktur. To przedsiębiorstw jak ipojedynczych osób, które prowadząwłasną działalność gospodarczą.

Zaletami programu są:
– zdolność obsługi dowolnejilości firm na jednym komputerze,
– zapisywania raportów kasowych,
– wypisywania druków pocztowych oraz książka nadawcza.

Programdaje również możliwość wystawiania wszystkich rodzajów faktur, z uwzględnieniem narzutów unijnej, RR, zaliczkowej, końcowej i walutowej. W programie również istniejeopcja korygowania faktur i rachunków, wprowadzanie noty korygującej, wystawiania rachunków, paragonów, faktur zakupu, ofert i zamówień. Programdaje możliwość wystawienia faktury VAT nie tylko w języku polskim ale także faktur wielojęzycznych.Dotyczy torównież możliwości przeliczania w programie złotówek na inne walutywedług kursu NBPlubEBC. Program pozwala natakżeseryjnego drukowania dokumentów}. W programie możemy również wystawiać faktury cykliczne oraz zapisywać jez rozszerzeniemPDF. Możemy również wygenerowane w tym programie faktury wysyłać za pomocą poczty elektronicznej.

Kolejnym elementem programu jest cennik (Baza towarów). W najdroższej wersjiprogramu jest także magazyn faktur. W każdej cenowej wersji znajdziemy też sprawozdanie sprzedaży, rejestr płatności, wieści o dacie płatności, tabelętransferów, raporty kasowe i druki KP i KW.

W najtańszej wersji programu nie znajdziemy statystyk w 3D, aleznajdują sięone wdroższych wersjach programu. Kolejnym elementemjakiznajduje się jedynie w najdroższej wersji programu jest generowanie dokumentów WZ, PZ i MM. Każda wersja programu pozwala nam wykonywania przelewów do Urzędu Skarbowego i ZUS-u. Najtańsza wersja programu nie da nam niestety możliwości tworzenia druków pocztowych, adresowania listów, generowania etykiet oraz wydruku książki nadawczej.

Wykaz kursów walut, automatyczna aktualizacjaprogramu, korektawyglądu faktury oraz opcja importowania i eksportowania informacji to składniki zawarte w każdej cenowej wersji programu.

Tylko najdroższa wersja posiada możliwość wyliczania takich elementów jak PIT-5 czy VAT-7 lub ,,kilometrówki”. Tylko ona posiada wbudowany organizer z kalendarzem, CRM oraz możliwość konsolidacji z internetowymi punktami sprzedaży. Wspomnianą na początku możliwość obsługi wielu podmiotów równolegle posiadają wszystkie oprócz najtańszej wersji programu.

Wszystkie zaś obsługują drukarki fiskalne i czytniki kodów kreskowych, maja możliwość pracować w sieci oraz posiadają interfejs w języku polskim i angielskim.

Program Faktura VAT 2016 pracujewsystemie Windows a rozbieżnośćkosztów poszczególnych wersji to od 99 złotych plus VAT za wersję najtańszą (START), 129 Złotych plus VAT za wersję pośrednią (STANDARD) i stu siedemdziesięciu złotych + VAT za wersję najdroższą (PREMIUM). Program w wersji demo możemy {gratis|bezpłatnie|za darmo pobrać ze strony internetowej.

Program ten świetnie sprawdzi sięwniewielkichi średnich firmach, dla których właśnie jest szczególnie polecany. Jego zaletą jest równieżłatwa obsługa za pomocą myszki i klawiatury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *