Pomysły na oszałamiającą sesję ślubną – fotograf Warszawa

Sesja fotograficzna to jeden z głównych elementów całej operacji, jaką jest ślub. Niemniej wiele par w dalszym ciągu nie przejmuje się znaczeniem sesji ślubnej. Niekiedy powstaje to z niewiedzy, czasem zaś odrzuca się ten fragment na tej samej zasadzie, na jakiej poniektóre pary nie wyprawiają tradycyjnego, okazałego wesela, tj. aby ustrzec się niedobrze kojarzącego się szablonu. Czy tego rodzaju postępowanie aby na pewno jest słuszne? Sesja ślubna wykonana np przez fotograf Warszawa to przecież pamiątka tej wyjątkowej chwili, jaką jest ślub, pamiątka jaką możemy przechowywać przez lata i która przez lata będzie nam przypominać te wyjątkowe w życiu momenty. Niewątpliwie, nie ma nic gorszego, aniżeli standardowe, sztampowe zdjęcia ślubne, będące tysięcznym powieleniem tej samej, dennej kalki. Przyjrzyjmy się wobec tego kilku sugestiom na interesującą, niebanalną fotograficzną sesję ślubną.

Sesja ślubna w ruinach na urokliwym pustkowiu

Naturalnie, miejscem, które przychodzi na myśl, są malownicze ruiny zabytkowe kościoła w nadmorskim Trzesączu. Szczątki kościółka są ułożone na klifie, z którego jest piękny morski krajobraz. Kto raz był latem albo późną wiosną o zachodzie słońca, ten wie znakomicie, iż trudno o bardziej cudowny i wspaniały klimat. Z pewnością, owego typu miejsc w Polsce jest znacznie więcej, wystarczy się rozejrzeć.

Zachód słońca nad stawem

Kolejny pomysł z zachodem słońca, lecz tym razem klimat jest kompletnie inny. Polska stanowi kraj o niezwykle pięknych krajobrazach. Należy zaledwie wyruszyć poza miasto i trochę poszukać. W tym przypadku poszukujemy stawu położonego na jakiejś malowniczej równinie, najlepiej z obszernymi perspektywami. W grę wchodzi czas letni, późnowiosenny a także wczesna jesień. Polski krajobraz jest motywem wielu arcydzieł naszej poezji, nie tylko z czasu Młodej Polski czy Romantyzmu. Dlaczego ludzie tak czuli na piękno, jak poeci, tak w wielu przypadkach rozsławiali polskie pejzaże? Odpowiedź jest niesłychanie prosta: z tej przyczyny, że są one przepiękne. Wystarczy odszukać to piękno i skorzystać.

Stare Miasto

W Polsce posiadamy pod dostatkiem zachwycających uliczek, które w większości pochodzą jeszcze z czasów odrodzenia. Utalentowany fotograf z całą pewnością będzie w stanie nadać niezwykły nastrój zdjęciom wykonanym w takiej scenerii.

Sesja zdjęciowa na wsi

Chodzi, rzecz jasna, o taką pierwotną, rolniczą wieś. Będziemy wymagali ślicznej pogody w popołudniowej porze a także zgody gospodarza na zastosowanie jego gąsek oraz kaczuszek w roli rekwizytów. Poniektóre wiejskie chaty znajdują się w naprawdę malowniczo położonych miejscach. Powinno się więc trochę się potrudzić i odnaleźć właśnie taką. A gdyby w sąsiedztwie był jeszcze mały staw rybny…

Kuter rybacki

Owszem, będziemy wymagali kutra rybackiego (można je pożyczyć za stosunkowo nieduże pieniądze) a oprócz tego dodatkowo pięknej pogody. To nie będzie coś w rodzaju schematycznych zdjęć na morskiej plaży. Będziemy robić zdjęcia na kutrze, może w trakcie połowu, natomiast tłem będzie bezkres błękitnej wody.

Jest mnóstwo wspaniałych miejsc na sesję ślubną. Jednakże najlepiej jeśli sami postanowimy gdzie pragniemy taką sesję odbyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *