Kocyk minky

Kocyk minky – dla dzieci i niemowląt

Dzieciom kupujemy zawsze to co najlepsze. Wybrane przez nas towary powinny być przystosowane dla maluchów i mieć wysoką jakość. Oczywiście, aby dzieci mogły z nich korzystać przez kilka lat. Wskazane jest przeznaczyć na kupno danego produktu więcej pieniędzy, by dłużej korzystać z jego przeznaczenia. Niżej opisujemy parę rad, na co zwrócić uwagę przy kupnie miękkiego kocyka dla maluchów.

Wybierz większą jakość

Decydując się na kupno kocyka sporządzonego z materiału minky, wskazane jest zwrócić w szczególności uwagę na jakość tkanin, z którego został dokonany. Pozwoli to dłużej korzystać z kocyka i cieszyć się jego wizerunkiem. Gdy jakość materiałów będzie wysoka, kocyk nie zmieni swego wyglądu po praniu, prasowaniu czy rozciąganiu, które może mieć miejsce w trakcie zabawy.

Osobisty otulacz

Kocyk minky – służy maluchowi do przykrycia, niemniej może być także świetnym dodatkiem do zabawy (na przykład elementem wyposażenia namiotu – czemu nie!). Toteż wskazane jest wybrać taki wzorek, który będzie odpowiadał do wystroju pokoju dziecinnego czy zamiłowań kolorystycznych naszego potomka. Kocyki minky dla dzieci stworzone są na ogół z połączenia dwóch tkanin. Najpopularniejsze stworzone są z polaru minky (zwykle tego z wypustkami) i bawełny w barwne wzory. Można spotkać się z kocykami, jakie zostały uszyte tylko i wyłącznie z tkaniny minky.

Poprawny rozmiar kocyka

Najpopularniejszym rozmiarem kocyków są te, które posiadają w przybliżeniu 100 cm długości. Ich szerokość przeważnie rozpoczyna się od 70 cm. Jest to perfekcyjna wielkość kocyka, jaka będzie odpowiednio pasowała do dziecka i jego łóżeczka. Kocyki dla dzieci przedszkolnych są większe, na ogół ich długość rozpoczyna się od 140 cm. Większość rodziców wybiera większe kocyki, tak żeby mogły być one dłużej stosowane. Nie ma jednakże sprawdzonej wielkości. Najlepszym sposobem jest osobiste dobranie rozmiaru.

Kocyki minky dla dzieci to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą otaczać się miękkimi, przyjemnymi przedmiotami. Tego rodzaju dodatki stają się coraz popularniejsze, dlatego warto wiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie. W ten sposób z pewnością zakup kocyka sporządzonego z tkaniny minky będzie prostszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *