GlobalEliteCar – Wypożyczalnia samochodów sportowych Warszawa

Oferta naszej wypożyczalni

1961794423 GLA 02 - GlobalEliteCar - Wypożyczalnia samochodów sportowych WarszawaNa rynku wypożyczalni samochodów w naszym kraju bez wątpienia wyróżnia się Wypożyczalnia aut luksusowych Warszawa GlobalEliteCar. Poza standardowymi pojazdami posiada ona bowiem w swojej ofercie parę niezwykłych modeli przeznaczonych dla miłośników szybkości oraz luksusu. Firma skupia się bowiem przede wszystkim na pożyczaniu pojazdów klasy Premium oraz sportowych. Do tej pierwszej grupy zaliczają się między innymi Mercedesy, Audi oraz BMW, a także Lexusy oraz Volvo. Z kolei propozycja sportowych marek to klasyka tego gatunku. Maserati, Ferrari czy Porsche to auta znane każdemu kierowcy, a teraz dostają oni możliwość jazdy nimi. Ofertę uzupełniają wygodne, dobrze sprawdzające się zarówno na terenie miasta jak i warunkach terenowych suvy. Wszystkie pojazdy dostępne w ofercie firmy GlobalEliteCar są albo nowe albo mające najwyżej kilka lat, skontrolowane pod kątem stanu technicznego i w zasadzie w pełno gotowe do jeżdżenia. Już teraz można zapewnić sobie niezapomniane wrażenia czy też spełnić dziecięce marzenia, pożyczając jeden z wyjątkowych pojazdów.

Wynajem krótkoterminowy

218422772 800x600 porshe 01 - GlobalEliteCar - Wypożyczalnia samochodów sportowych WarszawaJedną z ciekawszych propozycji wypożyczalni GlobalEliteCar jest wynajem krótkoterminowy, jak pisze w cenniku oznacza to czas od jednego do trzydziestu dni. Tego typu rozwiązanie świetnie się sprawdza przy osobach podróżujących albo potrzebujących pojazdu na krótki okres czasu. Mogą z niego korzystać zarówno prywatni kierowcy jak też różnego rodzaju firmy oraz instytucje. Przy wynajmie krótkoterminowym GlobalEliteCar zapewnia procedury uproszczone do niezbędnego minimum, w celu podpisania umowy wystarczy posiadać ważne prawo jazdy wraz z drugim dokumentem tożsamości. Sama umowa jest niezwykle czytelna i prosta, nie zawiera żadnych pisanych drobnym drukiem paragrafów. Tak samo sprawa wygląda w przypadku cennika, który jest dostępny w internetowym serwisie. Przy niektórych pojazdach wyszczególniona jest informacja do „negocjacji”, oznacza to, że w celu uzgodnienia ceny za wynajem trzeba skontaktować się z przedstawicielstwem firmy. Rezerwacji na wybrany samochód dokonywać można przez całą dobę, w razie potrzeby będzie możliwość szybkiego zorganizowania i podstawienia go w wybrane miejsce.

Wynajem długoterminowy

952992688 Q7 01 - GlobalEliteCar - Wypożyczalnia samochodów sportowych WarszawaJeśli ktoś będzie potrzebował samochodu na dłuższy okres czasu, przykładowo rok, dwa lub trzy, to firma GlobalEliteCar zaoferować mu może niezwykle przystępne warunki za wynajem długoterminowy. Rozwiązanie to jest szczególnie polecane przedsiębiorcom, którzy w ten sposób mogą zoptymalizować koszty powiązane z użytkowaniem pojazdu. Ale chętnie decydują się na niego klienci indywidualni, którzy z rozmaitych względów nie planują zakupu własnego auta. To, co będzie wyróżniało długoterminowy wynajem proponowany przez firmę GlobalEliteCar, to między innymi brak opłat wstępnych. Wszystkie oferowane w takiej umowie pojazdy są komfortowe i zadbane, mają idealny stan techniczny i bogate wyposażenie. Wypożyczający są także zabezpieczeni na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych dzięki pełnemu ubezpieczeniu, które opłaca wypożyczalnia. Kolejnym plusem tego typu rozwiązania jest brak wpływu wynajmu na zdolność kredytową, a także możliwość zakończenia umowy bez żadnych konsekwencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *